Розробка логотипу


Замовити ФІРМОВИЙ ЛОГОТИП – не бійтесь додати своїй компанії барв

Замовити розробку логотипу Ви можете у нас, ми у Луцьку, але працюємо з замовниками з будь-якого міста. Звісно, лого – найпопулярніший зовнішній атрибут товару, послуги і бізнесу в цілому, що здатний внести впевненість і ясність в розвиток компанії, справити позитивний вплив на імідж в цілому. 


До створення фірмового знака варто віднестись відповідально, адже він стане головною впізнавальною ознакою Вашого підприємства на найближчі роки. 


Професійна розробка логотипу – актуальна послуга для кожної організації, яка хоче ідентифікувати себе на ринку. Ми створюємо унікальні, інформативні та зручні у використанні логотипи відповідно до особливостей сфери діяльності компанії.


Вартість логотипу залежить від рівня складності завдання і ряду специфічних моментів в майбутньому візуальному вирішенні. Ми відповідально підходимо до вирішення всіх питань в розробці фірмового знаку, пропонуємо оптимальні ціни і індивідуальний підхід. 


Для того, щоб дізнатися точну вартість Вашого логотипу, зателефонуйте або скористайтеся електронною поштою.


1. Збір та обробка інформації через опитувальний лист (бриф). Затвердження технічного завдання, де докладно з'ясовуються всі важливі моменти для створення якісного та працюючого символу.

2. Створення концептуальних напрямів і візуальних рішень. Етап включає в себе з'ясування колірної гами, шрифтових і композиційних нюансів.

3. Затвердження провідною концепції. Доопрацювання та шліфування відповідно до побажань Замовника.

4. Фінальне узгодження і підготовка матеріалів для зручного використання.

На кожному етапі, розробка логотипу включає в себе активну взаємодію дизайнера з Замовником. 

1. Розробка логотипу, створення з нуля і редизайн фірмового знаку  напрямок, який ми практикуємо вже більше 16 років, знаємо всі нюанси і підводні камені.

2. Наша команда відповідально ставиться до рішення завдань, які ставить перед собою розробка логотипу для компанії, фірми чи приватної особи.

3. Ми створюємо логотипи з "запасом міцності" на найближчі 10-15 років.

4. Ми створюємо логотипи, що зручні для використання. Відразу після створення, логотип може застосовуватися там, де це необхідно без зайвих складнощів.

Створення і розробка логотипу лягає в основу фірмового стилю. В якості супутньої послуги, в сферу нашої діяльності входить створення необхідних елементів для використання фірмового знака: створення візиток, фірмових бланків, конвертів і папок. Послуга розробки фірмового стилю дозволяє розширити і укомплектувати корпоративний зовнішній вигляд, і отримати більше потрібних в роботі матеріалів.